Зовнішній накопичувач енергії Power Bank 2600

Зарядний пристрій External Battery являє собою додаткове джерело енергії, який служить додатковим джерелом живлення для телефонів, MP3-плеєрів, цифрових фотоапаратів, відеокамер, PSP, електронних книг і навіть планшетів.
Додатковий акумулятор Power Bank має вбудований Li-Pol акумулятор потужністю 2600 mAh, яка заряджається близько 2-3 годин. У процесі заряджання пристрій світиться, коли зарядка закінчена – прилад перестає світитися.
Запасний акумулятор здатний заряджати смартфони, телефони, ігрові пристрої PSP, PDA, підтримувати роботу GPS навігаторів, МР3 і МР4 програвачі, цифрові камери, електронні книги, смартфони iPhone і навіть планшетні ПК iPad та інші.
Джерело енергії External Battery – незамінна річ на відпочинку, на дачі або у відрядженні, коли немає можливості зарядити телефон або інший пристрій.
Портативна батарея Power Bank оснащена входом micro USB, через який пристрій заряджається, і виходом USB, до якого можливе підключення енергоспоживачів. Для зарядки підходять пристрої, які мають кабель для підключення до USB.

Комплектація:
- переносний акумулятор Power Bank
- шнур USB ? Micro USB
- коробка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Універсальна батарея |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5.0 В |
| Ширина | 22.0 мм |
| Довжина | 96.0 мм |
| Струм заряду | 450 |
| Вхідна напруга | П'ять |
| Вихідний струм | 1000 мА |
| Ємність акумулятора | 2600.0 мА/год |
| Напруга акумулятора | 5 |
| Висота | 24.0 мм |
- Ціна: 232 ₴








