Monopod МОНОПОД з пультом Bluetooth

Ручний монопод з легкого алюмінію для цифрових камер, відеокамер, GoPro Hero 2/3/4 і смартфонів на Android і iOS + пульт + кріплення для телефонів.
Характеристики монопода:
Сумісність: GOPRO, цифрові камери, відеокамери, смартфони на Android і iOS
Тип: Монопод
Секцій (колін): 7
Макс. довжина 110 см
Хв. довжина 20 см
Макс. навантаження 0.5 кг
Вага: 128 г
Матеріал: метал, пластик
Колір ручки: зелений, синій, фіолетовий, червоний, чорний, білий, рожевий
Характеристики пульта:
Тип: Bluetooth
Тип аксесуарів: Пульт управління
Підключення: Bluetooth
Особливості: КОМПАКТНИЙ І ЛЕГКИЙ
Колір: зелений, синій, фіолетовий, червоний, чорний, білий, рожевий, жовтий
Матеріал: Пластик
Версія Bluetooth: V3.0
Бездротовий охоплення: 10 м
Час очікування: 24 години
Вага: 9 р
Батарейка в комплекті.
В комплекті:
- Монопод,
- Пульт дистанційного спуску затвора по Bluetooth для телефонів з системою iOS/Android,
- Кріплення для телефонів з регулюванням
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Кількість секцій | 6 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.162 кг |
| Довжина у складеному стані | 200.0 мм |
| Максимальна висота штатива | 1100.0 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
- Ціна: 272 ₴






