| Виробник | Kizer |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Мікарта |
| Марка стали | Bohler N690 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 140 гр |
| Колір | Brown |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 99 мм |
| Загальна довжина | 229 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴








