| Виробник | Kizer |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | Bohler N690 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 129 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴








