| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка стали | Sandvik 12C27N |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Frame Lock |
| Вага | 20 гр |
| Колір | Gray |
| Товщина обуха | 2.1 мм |
| Довжина клинка | 33 мм |
| Загальна довжина | 85 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 972 ₴








