Нож Real Steel Bushcraft III Desert
3 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02232106
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Тип ножа | Фіксований клинок |
| Призначення | Виживання |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59 |
| Фініш клинка | Satin |
| Вага | 185 гр |
| Колір | Desert |
| Товщина обуха | 3.6 мм |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340 ₴








