| Виробник | China |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Вага | 152 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 4.95 мм |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴








