| Виробник | China |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Вага | 68 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 37 мм |
| Загальна довжина | 126 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴








