| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Вага | 92 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 2.9 мм |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Загальна довжина | 172 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 135 ₴








