| Виробник | China |
|---|---|
| Тип ножа | Керамбіт |
| Призначення | Самооборону |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-58 |
| Фініш клинка | Cтоунвош |
| Вага | 122 гр |
| Колір | Чорний |
| Товщина обуха | 3.8 мм |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴








