| Виробник | China |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 70 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 68 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴








