Керамбіт Strider Fixed Karambit china
1 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02232000
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Wild Boar |
|---|---|
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Satin |
| Вага | 200 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обука | 4.6 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 179 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴











