| Виробник | Bestech Knives |
|---|---|
| Тип ножа | Складной |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 60-61 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 132 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обука | 3.4 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 211 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestech |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴








