| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Тип ножа | Складной |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал рукояті | Carbon |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 134 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обука | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 214 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 021 ₴








