| Виробник | Bestech Knives |
|---|---|
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 60-61 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 117 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обука | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Загальна довжина | 192 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 622 ₴








