Ніж Cold Steel Pendleton Lite Hunter
1 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02231940
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип розв’ язувача | Звичайна кромка |
| Довжина загальна | 216 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Товщина клинка | 2,5 мм |
| Вага | 76 мм |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Покриття клинка | без покриття |
| Матеріал рукоятки | поліпропилен |
| Ножны | полімер |
| Пакування | коробка |
| Виробництво | Тайвань |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴








