| Виробник | CH Outdoor |
|---|---|
| Матеріал рукояті | Титан |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Frame Lock |
| Вага | 87 гр |
| Колір | Gray |
| Товщина обука | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴








