| Виробник | Kubey |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 110 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291 ₴








