Ніж Y-START LK5024
1 425 ₴
1 311 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02231833
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Y-START |
|---|---|
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 145 гр |
| Колір | Orange |
| Товщина обука | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 218 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴








