Нож Boker Plus Bark Beetle
2 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02231820
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Бренда | Boker |
| Товщина клину, мм | 3,2 мм |
| Тип закутків | Plain |
| Ліжковий матеріал | Кожа |
| Матеріал( и) клинка | Сталева |
| Вага, гру. | 120 |
| Тип клинка | Normal point |
| Загальна довжина, мм | 204 мм |
| Матеріал рукоятки | Мікарта |
| Довжина клинка, мм | 92 мм |
| Марка стали | 1095 Carbon Steel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴








