| Виробник | Eafengrow |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 139 гр |
| Цвет | Black |
| Толщина обуха | 4.0 мм |
| Длина клинка | 99 мм |
| Общая длина | 220 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482 ₴









