| Виробник | Sanrenmu |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Сталь |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 54-56 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замку | Slip Joint |
| Вага | 73 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 2.0 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴








