| Виробник | Steelclaw |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 191 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 4.0 мм |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Загальна довжина | 233 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 052 ₴









