| Виробник | TunaFire |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Карбон |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 51 гр |
| Колір | Red |
| Товщина обуха | 2.2 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴








