| Виробник | Petrified Fish |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Микарта |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 134 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.8 мм |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Загальна довжина | 222 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Pioneer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴








