Ніж Mr. Blade Junak — нескладною ніж, який призначений для робіт на кухні, але дизайн направлений у бік тактичних ножів. Клинок виготовлений з сталі AUS-8 з твердістю 57-59 HRC. Тактичний дизайн обумовлений особливою формою клинка і матеріалом рукояті кратон. Кратон не дозволяє ножу ковзати у вологому руці.
Для перенесення ножа можна використовувати піхви з кайдекса, які йдуть в комплекті з ножем.
| Модель | Junak |
| Конструкція ножа: | Фіксоване лезо |
| Матеріал леза: | Сталь Aus 8 |
| Твердість за шкалою Роквелла (Hrc): | 57-58 |
| Тип профиля клинка: | Drop Point |
| Тип режущей кромки лезвия: | Plain |
| Тип шлифа: | Flat Grind |
| Тип обработки или покрытия клинка: | StoneWash |
| Материал рукояти: | Термопластик GRN |
| Материал ножен: | Kydex® |
| Длина лезвия: | 10 см |
| Длина ножа: | 22.5 см |
| Толщина обуха: | 4 мм |
| Вес: | 180 г |
| Класифікація ножа: | Camp Knife |
| Додатково: | Lanyard Hole — отвір в рукояті ножа для страхувального корду або ременя |
| Виробник ножа: | Mr.Blade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 959 ₴








