| Виробник | Harnds |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | AUS-8 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 123 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴








