Ніж Microtech Marfione china
1 391 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02231377
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | china |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 198 гр |
| Колір | Orange |
| Товщина обуха | 4.6 мм |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴








