| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | Bohler K110 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 220 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 135 ₴








