| Виробник | Fura |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Титан |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Frame Lock |
| Вага | 126 гр |
| Колір | Gold |
| Товщина обуха | 3.55 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴








