Ніж Zero Tolerance 0640 Emerson china
1 049 ₴
- В наявності
- Код: K02231268
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | china |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Твердість HRC | 54-56 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 118 гр |
| Цвет | Black |
| Толщина обуха | 3.4 мм |
| Длина клинка | 91 мм |
| Общая длина | 207 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Emerson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴












