Ніж RealSteel Metamorph Racing Green
2 736 ₴
- Готово до відправки
- Код: K02231263
+380 (66) 705-15-30
Александрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Алюміній |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 75 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуха | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴








