| Виробник | Kizer |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | Bohler N690 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 82 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 2.9 мм |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Загальна довжина | 185 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴








