| Виробник | Kizer |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Марка стали | 154CM |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 88 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 2.8 мм |
| Довжина клинка | 53 мм |
| Загальна довжина | 135 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴








