| Виробник | china |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Сталь |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Твердість HRC | 55-57 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Frame Lock |
| Вага | 106 гр |
| Колір | Gray |
| Товщина обуха | 3.07 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Виробник | CRKT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴








