| Виробник | QSP Knife |
|---|---|
| Тип ножа | Складаний |
| Призначення | EDC |
| Матеріал рукояті | Микарта |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замку | Liner Lock |
| Вага | 90 гр |
| Колір | Blue |
| Товщина обуха | 2.9 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴








