


Ніж складаний, з накладками рукояті з матеріалу G-10, з ребристою фактурою, з візерунком, з ефектом 3D,
1 239 ₴
- В наявності
- Код: OM0333
G/W 601-4
Сучасний складаний ніж з клинком з високоякісної нержавіючої сталі, додатково легування молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточки, хорошу стійкість до іржі і високу міцність, а якісна заводська заточення клинка впевнений рез.
Клинок ножа утворений плоскими спусками від обуха, що забезпечують чудовий глибокий рез і загартований до 59 HRC. Приємну тяжкість ножу надають сталеві плашки рукояті і масивна фурнітура, скріпляє клинок і рукоять у єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція рукояті на гвинтах дозволяє легко регулювати ніж, ремонтувати і чистити.
Часто використовуваному ножу потрібен надійний замок – і тут це Axis Lock. Він впевнено замикає клинок у відкритому положенні і забезпечують надійну фіксацію.
Накладки рукояти изготовлены из не впитывающего влагу композитного материала G 10. Этот прочный композит обладает долговечностью и устойчивостью к влаге. Рукоять приятна на ощупь и не скользит даже в мокрой руке, обеспечивая комфортное удержание ножа.
Шпеньки на клинке позволяют открыть нож одной рукой, а симметричный дизайн будет одинаково удобен и правшам и левшам. Наличие клипсы обеспечивает удобное постоянное ношение ножа с собой. Ребристая фактура рукояти имеет элегантную черно-белую расцветку, придающую ножу эффект 3D и неповторимый внешний вид.
Отличная модель с интересным дизайном и превосходным резом.
| ВИД НОЖА: | СКЛАДНОЙ |
|---|---|
| ОБЩАЯ ДЛИНА, ММ: | 225 |
| ДЛИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 100 |
| ДЛИНА РУКОЯТИ, ММ: | 125 |
| ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 3.2 |
| ШИРИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 30 |
| МАРКА СТАЛИ: | 8CR13MOV |
| ТВЕРДОСТЬ СТАЛИ, HRC: | 58-59 |
| ПОВЕРХНОСТЬ ЛЕЗВИЯ: | SATIN FINISH |
| МАТЕРИАЛ РУКОЯТКИ: | G10 |
| НАЛИЧИЕ КЛИПСЫ: | ДА |
| ТИП ЗАМКА: | AXIS LOCK |
| НАЛИЧИЕ ЧЕХЛА: | НЕМАЄ |
| МАСА, Г: | 172 |
| ВИД УПАКОВКИ: | КОЛЬОРОВА КАРТОННА КОРОБКА |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 172 г |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | побутові, пікнік, риболовля, похід |
| Колір | чорно-білий |
| Довжина ножа | 225 |
| Довжина рукоятки | 125 |
- Ціна: 1 239 ₴



