

Ніж складаний, з металевою та пластиковою ручкою, з шорсткими накладками, з рельєфними виступами
362 ₴
- В наявності
- Код: OM0306
G/W 00367 SL
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознаками х. о. Ключовими параметрами даного ножа є довжина леза менше 90 мм, товщина леза менш 2.6 мм, відсутність упору.
Сучасний складаний ніж з клинком з високоякісної нержавіючої сталі, додатково легування молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточки, хорошу стійкість до іржі і високу міцність, а якісна заводська заточка клинків впевнений рез. Клинок ножа чудово заточений і загартований до 59 HRC. Металеві плашки рукояті і міцна фурнітура, скріпляє клинок і рукоять у єдину жорстку конструкцію, роблять цей невеликий і легкий ніж таким же міцним, як і більш великі моделі. Відкрита конструкція рукояті на гвинтах дозволяє легко регулювати ніж, ремонтувати і чистити.
Міцного складаного ножа потрібен надійний замок – в цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock» з міцним лайнером. Замок надійний в своїй простоті, відпрацьований у виробництві і вкрай невибагливий. Рукоять цього компактного ножа, виготовлений з авіаційного алюмінію, володіє великою міцністю і дивно малою вагою. Пластикові шорсткі накладки забезпечують чудовий контроль над ножем, а рифлені виступи рукояті надійний хват і безпечну роботу з ножем. Плоска форма дозволяє легко діставати ніж і бути йому непомітним при щоденному носінні. Красиве поєднання світлого алюмінію, сірих пластикових накладок з темним хижим клинком робить цей ніж яскравим і незабутнім. Шпенек на клинку, а також конструкція замку дозволяють відкривати і складати ножа однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа з собою. Чудова дизайнерська робота. Практична модель виглядає сучасно і свіжо.
Замечательный нож для ежедневного ношения. Вскрыть упаковку или конверт, заточить карандаш, отрезать даже толстую веревку или затяжку на одежде, почистить яблоко нарезать пиццу, все это нож сделает без труда, а благодаря скромным габаритам этот нож не будет привлекать излишнего внимания и будет всегда под рукой.
| ВИД НОЖА: | СКЛАДНОЙ |
|---|---|
| ОБЩАЯ ДЛИНА, ММ: | 165 |
| ДЛИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 70 |
| ДЛИНА РУКОЯТИ, ММ: | 95 |
| ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 2.3 |
| ШИРИНА ЛЕЗВИЯ, ММ: | 20 |
| МАРКА СТАЛИ: | 8CR13MOV |
| ТВЕРДОСТЬ СТАЛИ, HRC: | 58-59 |
| ПОВЕРХНОСТЬ ЛЕЗВИЯ: | BLACK OXIDE |
| МАТЕРИАЛ РУКОЯТКИ: | МЕТАЛЛ, ПЛАСТИК |
| НАЛИЧИЕ КЛИПСЫ: | ДА |
| ТИП ЗАМКА: | LINER LOCK |
| НАЛИЧИЕ ЧЕХЛА: | НЕМАЄ |
| МАСА, Г: | 87 |
| ВИД УПАКОВКИ: | КОЛЬОРОВА КАРТОННА КОРОБКА |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 87 г |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Довжина леза | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | метал, пластик |
| Призначення | побутові, пікнік, риболовля, похід |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина ножа | 165 |
| Довжина рукоятки | 95 |
- Ціна: 362 ₴



